ASKON Başkanı Recep Çalışkan Ve Yk Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy’a Yeni Görevi İçin Hayırlı Olsun Dileklerinde Bulundu.

0

ASKON Adana Şube Başkanı
Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy’a yeni görevi için hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Çalışkan’la birlikte Yönetim Kurulu Üyelerinden, İlker Medeni, Kurtuluş Şengül ve Bekir Aydemir ziyarette hazır bulundu. İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy’u makamında ziyaret eden Çalışkan, yeni görevinde başarılar diledi. Çalışkan ayrıca şu ifadelere yer verdi: ‘’Türkiye, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile yeni bir döneme girdi. Eğitim, her bireyin yaşama sanatını idrak edebilmesi için, rehber olmalıdır. İnanıyorum ki, bu yeni sistemle birlikte eğitim alanında da büyük adımlar atılacaktır. Yalnızca Türkiye ile değil, her ülkenin geleceği gençlerin elindedir. Ülkenin refah seviyesini yükseltmek için siz eğitimci olarak, bizler ise gençlere iş imkanları sunarak üstümüze düşen görevleri yerine getirmeliyiz. Yeni Hükümet Sistemi ile Türkiye, gerek eğitim, gerek ekonomik, gerekse kültürel anlamda muasır medeniyetler seviyesine ulaşacaktır. Bu noktada iş adamlarının, eğitimcilerin, sanatçıların ve vatandaşlarımızın elini taşın altına koyma vakti gelmiştir. Türkiye için daha güzel günler artık çok yakındır.’’ İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, ellerinden gelen tüm gayreti göstereceklerini ifade ederek, ASKON Adana Şube Başkanı Çalışkan’a ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.