KOSGEB İl Müdürü Mehmet Eren’e Ziyaret

0

ASKON Adana Şube Başkanı
Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri KOSGEB İl Müdürü Mehmet Eren’i makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

KOSGEB İl Müdürü Mehmet Eren, ASKON’ dan gelen misafirlere ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Görüşmede ASKON Adana Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri İmam Gazali Hıradağı, İlker Medeni, Abdulvahab Bilge, Atilla Yağmur, İsa Topal, Bekir Aydemir, İsmail Yıldırım’da hazır bulundu. ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ASKON Adana Şubesinin faaliyetleriyle ilgili bilgiler verdi. KOSGEB gibi kurumların, sektörde faaliyet gösteren firmaların yaşam doğrularını uzatmaları için artık olmazsa olmaz durumdadır. ASKON Adana Şubesi olarak, dernek üyesi firmalara, devlet tarafından sunulan destekler konusunda da yardımcı olmaya çalıştıklarını kaydetti.

Bu ziyaretin kendisini memnun ettiğini dile getiren KOSGEB İl Müdürü Mehmet Eren, KOSGEB’in geçmişte olduğu gibi önümüzdeki süreçte de, KOBİ’lerin rekabet güçlerini geliştirmeye ve girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmaya yönelik, nitelikli hizmet ve destekler sunarak, ekonomik ve sosyal kalkınmada KOBİ’lerin paylarını arttırmayı hedeflediklerini kaydetti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.