ASKON Adana Şubesi Organizasyon Komite Başkanı İmam Gazali Hiradağı “Manevi bir atmosferde gerçekleşen Ramazan iftarlarında bolca birbirimize dua ettik, kardeşlerimizle kucaklaştık”

0

ASKON Adana Şubesi’nin Ramazan ayında Hastaneler Kavşağı’nda düzenlediği iftar çadırı organizasyonu beklenenin üstünde bir katılımla gerçekleşti. Günlük 1000 kişiye toplamda da 30000 kişiye iftar yemeği verildi. ASKON Adana Şubesi Organizasyon Komite Başkanı İmam Gazali Hıradağı, Ramazan ayının bereketli ve huzurlu bir ay olduğunu, iftar sofralarının insanların kaynaşmasına vesile olduğunu söyledi. “Manevi bir atmosferde gerçekleşen Ramazan iftarlarında bolca birbirimize dua ettik, kardeşlerimizle kucaklaştık” diyen Hıradağı sözlerini şöyle sürdürdü: “Gerek hemşehrilerimizin gerekse de Suriyeli mülteci kardeşlerimizin buluştuğu bu sofralarda sabredenlerle beraber olduk, ihlaslı ve gönülden seven kardeşlerimizin dualarına mazhar olduk. Hastaneler Kavşağı’nda olmamız sebebiyle de hasta yakınları, refakatçiler ve yoldan geçen hemen herkesin duasını aldık, hayır dileklerini işittik. Tüm bu güzel duyguları başta üyelerimiz ve kıymetli halkımızla paylaştık. Sivil toplum kuruluşu olmanın bilinciyle topluma hizmet etme ve toplumu temsil etme vazifelerimizi yerine getirmeye gayret ettik. İnşallah muvaffak olmuşuzdur. Herkese teşekkür ediyoruz” dedi.
ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan da, ASKON İftar Çadırının hayırlara vesile olmasını dileyerek, desteklerini esirgemeyen tüm işadamlarına teşekkür etti. Çalışkan: “İftar sofralarında hulusi bir kalp ile dualara iştirak eden tüm kardeşlerimizi gönülden saygı ve muhabbet dileklerimle selamlıyorum, Rabbim bizleri başka Ramazan’larda da buluştursun inşallah” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.