Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun

0

ASKON Adana Şube Başkan Recep Çalışkan Ramazan Bayramı dolayısıyla tebrik mesajı yayınladı.

Yayınladığı mesajında, “Ramazan-ı Şerifin rahmet, mağfiret ve bereket ikliminden sonra yeni bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Rabbimize sonsuz hamdüsenalar olsun. Bu bayramın ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve bütün insanlığa huzur, barış, merhamet ve esenlik getirmesini Yüce Rabbimiz’den niyaz ediyorum. Allah’ın selamı, rahmeti, bereketi, affı, afiyeti, inayeti bizlerle olsun. Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda pandemi nedeniyle akrabalarımızla, dostlarımızla, komşularımızla bir araya gelemiyoruz. Bu durum bizi ne kadar üzse de özlenen tüm değerlerimize, doyasıya kucaklaşacağımız, sağlık ve huzur içinde yaşanacak güzel günlere kavuşmak için bugünleri sabırla atlatacağız inşallah.  Yan yana olamadığımız akrabalarımız ve tüm dostlarımızı telefonla arayarak yine birleştirelim gönüllerimizi…” dedi.

Kudüs’te Müslümanlara yönelik yapılan zulme dikkat çeken Başkan Çalışkan, “Yüce Allah, bu Ramazan Bayramı’nı, ümmetin birlik ve beraberliğine, İsrail katil devletinin zulmün sona ererek Kudüs’ün özgürlüğüne, her türlü hastalıktan ve afetten ümmeti muhafaza edecek başlangıçlara vesile kılsın.

Gönüllerimizin bir olduğu bu Ramazan Bayramı’mızın ülkemize ve tüm alem-i İslam’a birlik, beraberlik ve hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyor; bizleri bir sonraki Ramazan’a huzur, sağlık ve barış içerisinde kavuşturmasını diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.