Vali YAVUZ SELİM KÖŞGER’e Hayırlı Olsun Ziyareti

0

Adana’nın yeni Valisi Sn. Yavuz Selim Köşger, ASKON Başkanı Recep Çalışkan ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladı. Nazik ev sahipliklerine teşekkür eden Vali Köşger, Adana’ya hoş geldiniz dileklerini kabul etti.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarette ASKON Başkanı Recep Çalışkan, Başkan Vekili İmam Gazali Hıradağı, Başkan Yardımcısı İlker Medeni, Atilla Yağmur ve Genç ASKON Başkanı Ömer Feyzullah Hıradağı yer aldı. Gerçekleşen görüşmede Başkan Çalışkan, ASKON’un projeleri ve işleri hakkında bilgi vererek, Vali Köşger’e gösterdikleri ilgiden memnuniyetlerini ifade etti ve Adana’ya hoş geldiniz dileklerini iletti.
Ziyaret sırasında ilimizdeki istihdam ve üretim faaliyetleri ile hayata geçirmeyi planladıkları projeler hakkında bilgi paylaşıldı. ASKON olarak hedeflerinin Adana’ya daha fazla yatırım yapılmasının ve istihdamın artırılmasının önünü açmak olduğunu ifade eden Başkan Çalışkan, Vali Köşger’e çalışmalarında başarılar diledi.
Vali Köşger ise yapılan ziyaretlerden dolayı ASKON ailesine teşekkür etti. Adana’nın stratejik bir konumda bulunan önemli bir şehir olduğunu belirterek, daha ileri noktalara gelmesi için birlikte çalışma gerekliliğini vurguladı. Vali Köşger, Başkan Çalışkan ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar dileyerek desteklerini sundu.
Bu verimli ziyaret, Adana Valisi Yavuz Selim Köşger’in göreve başlamasının ardından iş dünyası ve kurumlar arasındaki işbirliğine vurgu yapması açısından dikkat çekici bir anlam taşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.