Cihannüma Derneği, ASKON’u ziyaret etti

0

Cihannüma Derneği Adana Şube Başkanı Prof. Dr. Ömer Korkut ve yönetim kurulu üyeleri, Anadolu Sanayici İş adamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan’ı ziyaret etti.
Ziyaret sırasında konuşan Prof. Dr. Ömer Korkut, Cihannüma Derneği’nin Türkiye’nin birikimini temsil ettiğini ve kurulduğu günden beri ülke insanının birlik, beraberlik ve kardeşliğine önemli katkılar sunduğunu belirtti. Korkut, aynı zamanda ülkenin inançlı kadrolarına daha fazla ihtiyaç duyulduğu bir dönemde olduklarını vurgulayarak, gençlerin kirli içeriklerin tehdidi altında olduğu bir çağda çalışmalarını artırmaları gerektiğini ifade etti. Ayrıca, sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği yapmanın önemine de değinerek, birlik ve beraberlik mesajı verdi ve Recep Çalışkan’a nazik ev sahipliği için teşekkürlerini iletti.
Ev sahibi Recep Çalışkan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Cihannüma Derneğinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini, Adana’mız ve Ülkemiz için faydalı projeler ürettiğini görmekteyiz. Sizler gibi kıymetli Hocalarımızla birlikte projeler gerçekleştirmek bizler için önemlidir.
ASKON Adana Şubesinin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler veren Çalışkan, yönetim kurulumuz ve üyelerimizle birlikte büyük bir fedakarlıkla çalıştıklarını belirterek, bir Müslümana yakışır şekilde hareket etme sorumluluğuna vurgu yaparak, kardeşliklerinin kalıcı olmasını ve çalışmalarının bereketli olmasını diledi.
Bu samimi ziyaret, Cihannüma Derneği ve ASKON Adana Şubesi arasındaki dayanışma ve iş birliğini pekiştirmeye yönelik önemli bir adım olarak kayda geçti. İki dernek, birlik ve beraberliği güçlendirmek amacıyla ortak projelerde bir araya gelmeye devam edeceklerini belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.