Vergi Borcu Olanlar İçin 31 Temmuz Son Fırsat…

0

Adana Vergi Dairesi Başkanı
Ahmet Tunalı ve Grup Müdürleri ASKON Adana Şube Başkanı
Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri İlker Medeni, Abdulvahab Bilge, Mehmet Erbaş, Bekir Aydemir, Kurtuluş Şengül, Sedat Aydın, İsa Topal ve İsa Tunçöz hazır bulundu.

Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı  vergi borçlarının yapılandırması hakkında ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine bilgiler verdi, Adana Vergi Dairesi Başkanı şunları söyledi: ‘’Türkiye, artık eski Türkiye değil. Bu sistem beraberinde yeni hizmetleri getirecektir. Çıkarılan yasa ile Gelir Vergisi,

Katma Değeri Kurumlar Vergisi,

İdari ve trafik para cezaları yapılandırma kapsamına alındı. Vergi borcu olanlar için 31 Temmuz son fırsat.” ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı’ya verdiği bilgilerden dolayı teşekkür etti. ASKON Adana Şube Başkanı, ASKON çalışmaları hakkında bilgiler verdi:” Üyelerimiz için sürekli aktif bir şekilde çalışıyoruz, onların işletmelerine katkılarda bulunabilmek için çeşitli temaslarda bulunuyoruz. Verdiğiniz bilgileri üyelerimizle paylaşarak, ASKON üyelerine selamınızı götüreceğiz.” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı’ya teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.