Yüreğir Kaymakamı Bingöl’e Hayırlı Olsun Ziyareti

0

ASKON Adana Şube Başkanı
Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Abdulvahab Bilge, Kurtuluş Şengül ve İsa Topal yeni göreve atanan Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl’ü makamında ziyaret etti.

ASKON Adana Şube Başkanı Çalışkan, ziyarette Bingöl’e yeni görevinde başarılar diledi. Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine kendisi hakkında çeşitli bilgiler verdi. Erzurum’da doğduğunu, evli ve iki çocuk babası olduğunu ifade eden Bingöl şunları söyledi:”İlköğrenimimi Erzurum’da Orta Öğrenimimi de Ankara’da tamamladım. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’nü bitirdikten sonra 2004 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından Yozgat’ta Kaymakam adayı olarak göreve başladım. Çeşitli ilçelerde kaymakam olarak görev yaptım ve en son Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Yüreğir Kaymakamı olarak göreve başladım.”

ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl’e hangi il ve ilçelerde bulunduğunu sordu. Bingöl şunları söyledi:” Eskişehir ili Han İlçesi ve Kayseri ili Akkışla ilçesinde Kaymakam vekilliği, Bursa ili Harmancık İlçe Kaymakamlığı, Mardin ili Dargeçit ilçe Kaymakamlığı, Mardin Vali Yardımcılığı, Diyarbakır-Bismil İlçe Kaymakamlığı’nı vekâleten yürüttüm, Elazığ ili Baskil İlçe Kaymakamlığı ve son olarak Adana Yüreğir Kaymakamlığı…”

2017 tarihinde İçişleri Bakanlığı bünyesinde İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı olarak da çalıştığını ifade eden Bingöl, 01/08/2018 tarih ve 2018-157 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Yüreğir Kaymakamı olarak atanarak 19/09/2018 tarihinde Yüreğir Kaymakamı olarak görevine başladı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.