ASKON ve AGD Temsilcileri Bir Araya Geldi

0

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, Başkan Yardımcıları Abdulvahap Bilge, Kurtuluş Şengül, İsmail Yıldırım ve Sedat Aydın, Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Adana Şube Başkanı Enes Beyaz ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.

Ziyaret sırasında iki dernek arasında işbirliği fırsatlarının değerlendirildiği belirtildi. ASKON temsilcileri, AGD’nin gençlik yetiştirme, yardımlaşma ve toplumsal sorumluluk projelerine olan katkılarına vurgu yaptı. AGD Başkanı Enes Beyaz ise dernek olarak toplumsal değerlere bağlılık ve yardımlaşma misyonlarının altını çizdi.
Toplantı sonrasında her iki dernek yetkilileri, gelecekte düzenlenebilecek ortak etkinlikler ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulundular. Her iki dernek de, toplumsal gelişmeye katkı sağlamak adına işbirliği olanaklarını artırmaya yönelik olumlu bir atmosferin olduğunu belirtti.
Bu tür görüşmelerin, sivil toplum kuruluşlarının bir araya gelerek daha geniş kapsamlı projeleri hayata geçirmeleri açısından önemli bir adım olduğu vurgulandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.