ASKON’dan Gül’e hayırlı olsun ziyareti

0

Anadolu Aslanları İş adamları Derneği ASKON Adana Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aykut Gül e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarete Askon Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, Başkan Vekili İmam Gazali Hiradağı ve Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Aydemir katıldı.

Yapılan ziyaretlerle ilgili memnuniyetini dile getiren Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Aykut Gül, Sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesine gösterdiği ilgi ve nezaket bize güç veriyor, bu durumdan şahsım ve Üniversitem adına mutluluk duyuyorum ifadelerini kullandı. Gül Ayrıca, Yeni görevimizde, sizlerin de desteğini görmek bizleri cesaretlendiriyor. Hep birlikte bölgemizin sosyal ve ekonomik değerlerinin artması için çalışacağız ifadelerini kullandı.

Askon Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ise, Prof.Dr. Aykut Gül ve ekibinin çalışmaları ile BTÜ, bölgemizin gücüne güç katacaktır. Hocamıza başarılar diliyor ve gönlümüzün kendisiyle beraber olduğunu belirtmek istiyoruz şeklinde konuştu. Çalışkan, yeni görevinizi yürekten kutluyor, başarılar diliyorum ifadelerini kullandı.