ASKON Başkanı ÇALIŞKAN, Hayırlı Bir Tatil Diledi…

0

Anadolu Aslanları İş adamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, yarıyıl tatili için yaptığı açıklamada, öğrencilere, öğretmenlere ve velilere hayırlı bir tatil diledi.

Çalışkan, gençlerin ders maratonunun ardından dinlenme fırsatı bulacakları bu süreci en iyi şekilde değerlendirmeleri gerektiğini vurgulayarak, kitap okuma, Kur’an-ı Kerim okuma ve manevi değerlere zaman ayırmalarını önerdi.

Ayrıca, karneler aracılığıyla yapılan değerlendirmenin eğitimin sona ermediğini, aksine eksikliklerin fark edilip üzerinde çalışılması için bir fırsat olduğunu belirtti. Çalışkan, ailelere gençlere bu dönemde destek olmaları ve yaklaşımlarını dikkate almaları çağrısında bulundu.

Çalışkan, Yarıyıl tatilini dinlenerek geçirmenin, aynı zamanda bu süreci değerlendirerek ilmi seviyelerin artırılması önemine vurgu yaparak çocuklarımızı manevi etkinliklere iştirak etmeye davet etti.

Recep Çalışkan, gençlere en az 40 yeni hadis öğrenmeleri çağrısında bulunarak, ailelere de çocuklarıyla ilgilenirken disiplini elden bırakmamaları konusunda hatırlatmada bulundu. Çalışkan, tüm çocuk ve gençlere huzurlu bir tatil dileyerek, eğitim sürecinin devam ettiğini unutmamalarını vurguladı.

Çalışkan, bu duygu ve düşüncelerle; ülkemizi yarınlara taşıyacak olan kıymetli çocuklarımızı yetiştirmek için göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı değerli öğretmenlerimizi ve Hocalarımızı tebrik ediyor, Cenab-ı Hakk’tan muvaffakiyetler diliyorum dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.