Konya Milletvekili Karaduman’dan Çalışkan’a Ziyaret

0

Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman Askon Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan’ı ziyaret etti.

Saadet Partisi Gençlik Kollarının programlarına katılmak üzere Adana’ya gelen Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Konya Miiletvekili Abdulkadir Karaduman Askon Başkanı Recep Çalışkan’ı ziyaret etti. Ziyarete Saadet Partisi GİK Üyesi Süleyman Çalışkan, Seyhan İlçe Başkanı Halid Çalışkan, Gençlik kolları Adana İl Başkanı Fatih Beyaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Abdulkadir Karaduman Temelini Erbakan Hocamızın attığı Askon’u ziyaret etmek bizi ayrıca mutlu etti diyerek ev sahipliğinden dolayı Recep Çalışkan’a teşekkür Etti. Önemli mesajlar veren Karaduman konuşmasında, bu ülkenin kalkınması ve ileri gidebilmesi için iktidarda köklü bir zihniyet değişikliğine ihtiyaç var. Biz Saadet Partisi olarak toplumun hiçbir ferdini kendimize düşman görmedik ve bundan sonra da görmeyeceğiz. Bizim düşman olarak telakki edeceğimiz şey, Anadolu İnsanımızın alın terini sömüren vahşi kapitalist nizam ve ülkemizi her geçen gün bataklığa sürükleyen emparyalizm’dir.

Dernek faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgiler veren Askon Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan konuşmasında, adil düzeni tesis ederek örnek ve öncü ülke olmalıyız. Müslüman ülkeler ve ezilen ülkelerle adil düzen temeline dayanan yeni bir dünyanın kurulmasına gayret etmeli, hatta öncülük yapmalıdır. Bu gerçekleştiği takdirde hem Türkiye’de ve diğer Müslüman ülkelerde, ezilen ve sömürülen tüm mazlum ülkelerde kalkınma çok daha büyük ve hızlı olacaktır dedi. Çalışkan, Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek günün anısına hediye takdim etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.