Saadet Partisi Malatya İl Başkanı CANBAY’dan ASKON Başkanı ÇALIŞKAN’a Ziyaret

0

Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Mustafa Canbay ve beraberindeki heyet Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan’ı ziyaret etti.

Çalışmalar hakkında fikir alışverişlerinde bulunulan görüşmede Başkan Çalışkan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ASKON faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Başkan Çalışkan: Ülkemizin adil düzenin tesis edildiği örnek ve öncü ülke olma yolunda bizlerde ASKON olarak “Haklı Zenginlik” ilkemiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Son yıllarda Müslüman beldelerde yaşanan problemlerin giderilmesinin, adil düzen temeline dayanan yeni bir dünya düzenin sağlanmasına bağlı olduğu kanaatindeyiz. Bu düzenin sağlanması için başta ülkemiz olmak üzere tüm Müslüman ülkeler elinden gelen gayreti göstermelidirler. Adil bir düzenin sağlanması durumunda, ezilen ve sömürülen tüm mazlum coğrafyalarda kalkınma çok daha büyük ve hızlı olacaktır.” dedi.

Misafirperverlikleri için Başkan Çalışkan’a teşekkür eden Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Mustafa Canbay: “Adil bir düzenin sağlanması hususunda ki gerekliliğin bizlerde farkındayız ve çalışmalarımızı o yönde sürdürmekteyiz. Biz Saadet Partisi olarak; iyinin, doğrunun, faydalının ve adil olanın hâkim olması için çalışıyoruz.” dedi.

Karşılıklı iyi niyet temennileri ile görüşme son buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.