SARIÇAM Müftüsü CANBOLAT ASKON Başkanı ÇALIŞKAN’ı Ziyaret Etti

0

Sarıçam İlçe Müftüsü Osman Canbolat ve Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan bir araya gelerek gerçekleştirilen faaliyetler hususunda fikir alışverişlerinde bulundu.

Başkan Çalışkan gerçekleşen görüşmeden memnuniyet duyduğunu ifade ederek müftü Canbolat’a teşekkür etti. Çalışkan: “Sayın müftümüzün ziyareti bizleri onurlandırdı. Özellikle manevi yıkımların gerçekleştiği şu günlerde yapılacak olan iş birliklerinin çok önemli olduğunun kanaatindeyim.

Hocalarımızın, tüm din görevlilerin yüklerinin ne kadar ağır olduğunu biliyoruz. ASKON olarak bu yükün hafifletilmesi için bizler her zaman desteğe hazırız. Özellikle gençlerimizin camilerle buluşmasını destekliyor ve bu yönde çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Bir kez daha müftümüzün nezdinde tüm din görevlilerine, hocalarımıza çalışmalarında muvaffakiyetler diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Destekleri ve misafirperverlikleri için Başkan Çalışkan’a teşekkür eden Sarıçam İlçe Müftüsü Osman Canbolat, yaşanan manevi yıkımların önüne geçebilmek için tüm din görevlilerin büyük özveriyle çalıştıklarını ifade etti.

Yaz kur’an kurslarının da devam ettiğini belirten Müftü Canbolat, başta Kur’an-ı Kerim okuma olmak üzere çeşitli dini bilgilerin Yaz Kur’an Kurslarında verildiğini belirtti.

Birçok konuda fikir alışverişinde bulunan görüşme iyi niyet temennilerinin sunulmasıyla son buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.