Uzm. Dr. Mehmet Semih Demirtaş’tan Çalışkan’a Ziyaret

0

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doktor Mehmet Semih Demirtaş, ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan’ı ziyaret etti.

Başkan Çalışkan, “Uzman Doktor Mehmet Semih Bey’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Kendilerinin, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında yapmış oldukları çalışmaları yakından takip ediyoruz. Yayınladıkları “Çocuk ve İstismar” adlı kitapla, Çocuk Sağlığı alanında bilime katmış oldukları katkı takdire şayan niteliktedir. Doktorumuza nazik ziyaretlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyor başarılının devamını diliyorum.” dedi.

Misafirperverliklerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Uzm. Dr. Demirtaş, “Başkanımıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederim. “Çocuk ve İstismar” günümüz dünyasında çözüme kavuşması beklenen önemli sorunlardan biridir. Kitabımızda istismar meselesini, konuyla ilgilenen farklı bilim dallarının perspektifinden değerlendirerek, sorunların doğru şekilde anlaşılmasına katkı sağlamak aynı zamanda istismar ile ilgili problemlerin teşhis ve çözümlerine dikkat çekmeyi hedeflemekteyiz. Bu alanda çalışmalarımızı devam ettirip bu önemli sorunun çözüme kavuşması için üzerimize düşen ne varsa yapacağız.” dedi.

Görüşme, Uzm. Dr. Mehmet Semih Demirtaş’ın ASKON Adana Şube Başkanı Çalışkan’a imzalı kitap hediye etmesiyle sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.