Vergi Dairesi Başkanı Ümit Güner’den ASKON’a Ziyaret

0

Vergi Dairesi Başkanı Ümit Güner, Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği’ni ziyaret etti. Başkan Ümit Güner ve beraberindeki Grup Müdürleri ile beraber yaptığı ziyarette, ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Abdulvahap Bilge, İlker Medeni ve Harun Ensar hazır bulundu.

Gündemde yer alan ekonomik sorunların ele alındığı ve şehrimizin kalkınması adına istişareler yaparak karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Konuşmanın devamında Recep Çalışkan, “Biz ASKON ailesi olarak, Vergi mükellefi iş adamları olarak, Adana’mızın kalkınması adına sanayi ve hizmet sektörleri için geliştirilecek projelerde Yönetim Kurulumuz ve üyelerimiz ile birlikte üzerimize düşen görevleri yapmaya hazırız” dedi.

Adana Vergi Dairesi Başkanı Ümit Güner’de Adana’mız için yapılacak her türlü hizmetin destekçisi olacaklarını dile getirerek, yakın ilgisine ve gösterdikleri misafirperverliği için Çalışkan’a teşekkür ederek “ASKON ailesine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Vergi Dairesi Başkanı Ümit Güner ve Grup Müdürleri Milli Görüş Davasının Adana’daki çınarlarından Merhum Süleyman Çalışkan Ağabey’in vefatından dolayı da Recep Çalışkan’a başsağlığı dileyerek taziyelerini iletti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.