ADANA’mızı Daha Da Güzel Günlerle Buluşturmak İçin Var Gücümüzle Çalışacağız…

0

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep ÇALIŞKAN, Adana’nın kurtuluşunun 102. yılını kutlamak adına bir kutlama mesajı yayınladı.

ÇALIŞKAN, Adana’mızın düşman işgalinden kurtuluşunun 102. Yılını kutlarken, bu uğurda canlarını feda eden aziz şehitlerimizi minnetle yâd ediyorum. dedi.

Cenab-ı Hakk’ın izniyle, milletimizin birlik ve beraberliğiyle tüm zorlukları aşarak kazandığı kurtuluşun, maneviyatın maddeye üstünlüğünü gösteren önemli bir zafer olduğunu vurgulayan ÇALIŞKAN, “Adana’nın kurtuluşunu inancımız ve milli değerlerimize olan bağlılığımızla elde ettik. Asıl gücümüz, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkmamızdır.” şeklinde konuştu.

ÇALIŞKAN, Adana’nın kurtuluşunun bir ülkenin gerçek gücünün top, tank ya da para olmadığını, asıl gücünün milli ve manevi değerlere sahip çıkma iradesi olduğunu belirterek, “Zaferi, inancımız, şehitlik bilinci ve vatan sevgisiyle elde ettik. Bu zafer, Adana’nın huzur dolu günlerine ulaşma gayretimizi pekiştiren bir örnektir.” ifadelerini kullandı.

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) olarak Adana’nın daha huzurlu bir geleceğe ulaşması için çaba göstermeye devam edeceklerini belirten ÇALIŞKAN, “Bu sağlam temeller üzerine inşa edilmiş olan imanlı nesillerle birlikte, ülkemizi barış, umut ve özgüvenle geleceğe taşıma gayretinde olacağız. Ecdadımıza rahmet diliyor, Adana’mızı daha da güzel günlerle buluşturmak için var gücümüzle çalışacağımızı ifade etmekten onur duyuyorum.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.