ASKON Yüreğir Kaymakamlığını ziyaret etti.

0

Anadolu Aslanları İş adamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, Yüreğir Kaymakamlığına atanan Mehmet Aksu’yu ziyaret ederek yeni görev yerinin hayırlı olmasını temenni etti.  Ziyarette Yönetim Kurulu Üyesi, Abdulvahap Bilge, Bekir Aydemir, İsa Topal ve Sedat Aydın’da hazır bulundu.

ASKON Adana Şube Başkanı Çalışkan, Sayın Kaymakamımıza yeni görev yerinin hayırlı olmasını Cenab- ı Allah’tan niyaz ediyorum, çalışmalarında muvaffakiyetler diliyorum. Yüreğir’in coğrafi anlamda büyük ve önemli bir ilçe olduğunu belirterek, Yüreğir, bölgenin gelişmekte olan önemli bir ilçesidir. Bundan dolayıdır ki, başarılı bir kaymakamın Yüreğir ilçesinde görevine devam edecek olması bizleri mutlu etmiştir dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yüreğir İlçe Kaymakamı Mehmet Aksu, yaptığı konuşmasında daha önce görevde bulunduğu yerlerle ilgili bilgiler verdi. Aksu, Sizlerin de desteği ile Yüreğir’de halkımızın işini kolaylaştıracak her türlü adımı atıp, layık olduğu hizmeti sunmak amacındayım. Bizim işimiz vatandaşa hizmet etmek ve devlet adına yararlı işler yapmaktır. Beraberce Yüreğir’de başarılı çalışmalar yapacağız dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.