ASKON Başkanı ÇALIŞKAN’dan POLİS Haftası Mesajı

0

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, Polis Teşkilatının Kuruluşunun 178’inci yılı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Çalışkan mesajında şu ifadelere yer verdi: Emniyet Teşkilatımız “Yaklaşık iki asırdır vatanımızın bölünmez bütünlüğünü, halkımızın huzurunu, can ve mal güvenliğini sağlamak için büyük bir özveriyle çalışmaktadır.

Zaman ve mekân gözetmeksizin, gece gündüz demeden, zorlu şartlar altında görevlerini yerine getiren Polis Teşkilatımız, özverili ve yardımsever özelliği ile de milletimizin sevgisini ve saygısını kazanmış, saygın bir yapıda üstün başarılara imza atmaktadır.

Polis Teşkilatımız, her zaman olduğu gibi yaşanan deprem felaketinde de vatandaşlarımızın imdadına yetişmiş, kendi sağlığını hiçe sayarak milletimizin hizmetinde olmuşlardır. Bu konuda kendilerine şükranlarımı sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle başta görevi başında şehit düşen polislerimizi rahmetle yâd ediyor, gazilerimizi şükranla anıyorum. Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin sürekliliği için gece gündüz demeden çalışan polislerimize üstün başarılar temenni ediyor, aileleri ile birlikte sağlık ve huzur diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.