ASKON’DAN Ticaret Borsasına Hayırlı Olsun Ziyareti

0

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Adana Ticaret Borsası Başkanlığına yeniden seçilen Şahin Bilgiç’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gerçekleşen ziyarette Başkan Çalışkan: “Yeniden güven tazeleyen Ticaret Borsası Başkanımıza yeni dönemde görevine başarılar diliyorum. Başkanımızın geçen dönem olduğu gibi bu dönemde tüm birim ve fonksiyonları ile üyelerinin ortak ihtiyaçlarının karşılanması hususunda gerekli çalışmaları yapacaklarına inanıyoruz.

Ülkemiz ve dünya piyasaları maalesef zor süreçlerden geçmektedir. Bu süreçte tüm kurumlar gereken hassasiyeti göstererek ticari ilişkilerde güven tesis etmelidirler. Bu noktada Ticaret Borsamızın üzerine düşen görev ve sorumluluğu geçen dönem olduğu gibi bu dönemde özveriyle yerine getireceğinden hiç şüphemiz yoktur.

Yeni dönemin ülkemize ve Adana’mıza hayırlar getirmesini temenni ediyor, Başkanımıza bir kez daha görevinde başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, ASKON Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden ve iyi dilek temennilerinden dolayı teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.