Vali Demirtaş, Milletvekili Erdinç, ASKON Genel Başkanı Aydın, ASKON İftar Çadırında Buluştu

0

Açılan iftarın ve yapılan duaların ardından konuşan Askon Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, her yıl geleneksel olarak düzenledikleri iftar programında Üyelerimizin ve İş adamlarımızın destekleriyle 30 bin kişiye iftar yemeği verdiklerini söyledi. Çalışkan, sofralarına katılan misafirlere teşekkür ederek, Ramazan Ayı’nın bereketli ve huzur içerisinde geçmesini temenni etti.

Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç yaptığı konuşmasında iftarlar sevgidir, kardeşliktir, birliktir, beraberliktir ve en önemlisi paylaşmaktır vurgusu yaparak Askon Adana Şubesi Yöneticilerine teşekkür etti.

Çeşitli programlara katılmak üzere Adana’ya gelen Askon Genel Başkanı Orhan Aydın iftar çadırında yaptığı konuşmasında, Askon Adana Şubesinin bu anlamlı etkinliğini takdirle karşıladıklarını dile getirerek, bu çadırda siz halkımızla iftar yapmanın onurunu yaşıyoruz. Bu iftar çadırı etkinliğine maddi ve manevi emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.

Vali Mahmut Demirtaş, Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Askon Genel Başkanı Orhan Aydın, Genel Merkez heyeti ve üyeleri Anadolu Aslanları İş adamları Derneği (ASKON) Adana Şubesi tarafından her yıl düzenlenen çok sayıda vatandaşın katıldığı iftar çadırı programına katıldı.

Vali Demirtaş konuşmasında; Ramazan ayına erişmenin sevincini yaşadığını belirtti. Bu mübarek ayı birlik, beraberlik ve huzur içinde geçirmenin, toplumsal dayanışmanın ve kardeşlik duygularının pekişmesinin önemine değinen Vali Demirtaş, iftar yemeği programının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.