ESNAF VE SANATKARLAR ODASI Başkanı NİYAZİ GÖGER’DEN ASKON’a Ziyaret

0

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Niyazi Göger ve beraberindeki heyet ASKON Adana Şubesine iadeyi ziyarette bulundu.

ASKON Adana Şubesi dernek binasında gerçekleşen ziyarette Başkan Niyazi Göger’i ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.

Gerçekleşen ziyarette ASKON Başkanı Çalışkan: “Esnaflarımız emeklerini ve sınırlı sayıda ki sermayelerini birleştirerek ticaretlerini yapmaya çalışmaktadır. Toplumda köklü bir geçmişe sahip olan esnafımız maalesef günümüzde hak ettiği karşılığı görememektedir. Geçmişe göre esnafın sosyal yapımızdaki yeri bügünküyle mukayese edilemeyecek derecede düşüktür.

ASKON olarak bu düşüşün farkındayız. Esnafımıza her türlü desteği vermeye gayret ediyor, bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Niyazi Göger, “Kentimiz esnafının gelişimi için bizler de çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Kentimizin gelişimine katkı sağlayacak faaliyetler için her zaman işbirliğine hazırız.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.