Fatih Mehmet Kocaispir ASKON’ da…

0

Cumhur İttifakı adayı olarak Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığına seçilen Fatih Mehmet Kocaispir Anadolu Aslanları İş adamları Derneği (ASKON) Üyeleri ile bir araya geldi.

ASKON Derneğinde gerçekleştirilen programa ASKON Başkanı Recep Çalışkan, Genç ASKON Başkanı Ömer Feyzullah Hıradağı, AK Parti MKYK Üyesi Mehmet Şükrü Erdinç, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç ve Ak Parti ve ASKON Üyeleri katıldı.
ASKON Başkanı Recep Çalışkan, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; Adana’mızın marka şehir olması için çalışmalarımızı sürdürdük ve bundan sonra da sürdürmeye devam edeceğiz. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir Bey’e çıkmış olduğu bu yolda çalışmalarında başarılar ve üstün muvaffakiyetler diliyorum. Dedi.

Programda bir konuşma yapan Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, bütün Adana’nın ve herkesin belediye başkanı olacağını belirterek AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin adayı olarak yola çıktık. Cumhur İttifakı’nın değil, tüm Adana’nın başkanı olacağız. Kapımız herkese açık olacaktır. Şeffaf, dürüst ve herkese açık bir belediye başkanlığı yürüteceğiz. En önemlisi ise herkesin gönlüne girmek için gönül belediyeciliği seferberliği başlatacağız. İnandığımız yolda; inancın, cesaretin, kararlılığın verdiği güçle Adana’mızı ileriye taşıyacağız. Çünkü biz hemşerilerimizin bizi hasretle beklediğini biliyoruz. Yolumuz, mücadelemizi hedefimiz; Adana’mızın güzel günleri için olacak diyerek ev sahipliği için ASKON Başkanı Recep Çalışkan ve Üyelerine teşekkürlerini iletti.
Program sonrasında ASKON Başkanı Recep Çalışkan, Fatih Mehmet Kocaispir’e plaket takdim etmesiyle sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.