Fedakâr Polislerimize Sağlık Ve Huzur Diliyorum

0

Anadolu Aslanları Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, Polis Teşkilatımızın 175. yıl dönümünü dolayısıyla bir mesaj yayınladı, Çalışkan mesajında şunları söyledi:

“10 Nisan 1845 tarihinde Polis Nizamnamesi ile kurulan Polis Teşkilatımızın 175. yıl dönümünü kutlamanın onur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yaklaşık iki asırdır, büyük fedakarlık, sabır ve cesaretle, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü ve vatandaşımızın huzur ve mutluluğu için görev yapan emniyet teşkilatımız ülkemizin köklü ve temel kurumlarından biridir.

Kanun hakimiyetini sağlama ve suçlularla mücadele gibi önemli bir görevi yerine getirerek, toplumumuzdaki huzur ve güven ortamını tesis eden Polis Teşkilatımız, tarihin her döneminde toplumdaki huzur ve güven ortamını tesis etmesiyle bu milletin duasını almıştır ve almaya devam etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle; Polis Teşkilatımızın 175. kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftasını kutluyor, görevi başında şehit düşen güvenlik mensuplarımıza Allah’tan rahmet, gazi olanlara ve görevleri başında bulunan fedakar polislerimize sağlık ve huzur diliyorum.”

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.