Gençlerimize Huzurlu Bir Tatil Dileklerimle Sevgi Ve Muhabbetlerimi Sunarım

0

Anadolu Aslanları İş adamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, “yarıyıl tatilinin tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olmasını temenni etti.”

Gençlerimiz uzun bir ders maratonundan sonra, yarı yıl tatiline girerek dinlenme fırsatı bulacaklar. Bu zaman diliminin en iyi şekilde değerlendirilmesi adına, bol bol kitap okumalarını tavsiye ediyoruz. Eğitim ve öğretim hayat boyu devam eden bir süreçtir, yarı yıl tatili de devam eden bu sürecin bir parçası olarak gençlerimizin istifade edebileceği şekilde planlanabilir, bol bol Kur’an okunabilir ve dini temel kaynaklarımız gözden geçirilebilir. Karneler aracılığıyla öğrencilerimizin performansları notlarla değerlendirilmektedir. Alınan düşük notlar eğitimin sona erdiği anlamına gelmeyeceği gibi öğrencilerimizin motivasyonlarının düşmesi için verilmemektedir. Aksine eksikliklerin görülüp yeniden daha iyi çalışılması içindir. Ailelerin bu hususu dikkate alarak gençlerimize yaklaşım göstermesi önemlidir.

Yarı yıl tatilinde Genç ASKON Adana Şubesi’nin organize ettiği Haydi Gençler! Sabah namazında buluşalım programı düzenliyoruz. 19 Ocak Cumartesi, 26 Ocak Cumartesi ve 2 Şubat Cumartesi günü Tarihi Ulu Camii’ de buluşarak manevi atmosfer içerisinde tarihimizi yaşayacağız programa gelen çocuklarımızla bilgi yarışması yaparak çorba ikramı yapacağız bu güzel programa Adanalı hemşerilerimizi davet ediyoruz. Şimdiden tüm gençlerimize huzurlu bir tatil dileklerimle sevgi ve muhabbetlerimi sunarım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.