Haydi Gençler! Sabah Namazında Buluşalım…

0

Genç Askon Adana Şubesi Haydi Gençler! Sabah namazında buluşalım programlarına Ulu Camii’de başladı.

3 programda yapılacak olan sabah namazı buluşması 19 Ocak Cumartesi, 26 Ocak Cumartesi ve 02 Şubat Cumartesi günü yapılacağı sosyal medyadan, radyodan ve pankart afişleri ile duyuruldu. Programa Genç Askon Adana Şube Başkanı Ömer Feyzullah Hıradağı, Adana Eski Valisi Mustafa Büyük, Seyhan Müftüsü Hasan Hüseyin Güller, Askon Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Saadet Partisi Seyhan İlçe Başkanı Halid Çalışkan ve Anadolu Gençlik Derneği (AGD) temsilcileri katıldı.

Program hakkında bilgi veren Genç Askon Adana Şube Başkanı Ömer Feyzullah Hıradağı, bugün Bismillah diyerek Sabah namazı buluşmalarımızla Genç Askon faaliyetlerimize başlamış bulunuyoruz.  Bir tohum attık toprağa heyecanla onu birlikte büyütmek için inançla çalışacağız. Ülkemizin bütün gençleri bizimdir. Hayat tarzı ne olursa olsun tek bir gencimizi dahi ihmal edecek lüksümüz yok. Bizim için bütün gençlerimiz aynı derecede değerli ve önemlidir. Çıkmış olduğumuz bu hayırlı yolda Rabbim bizleri mahcup etmesin diyerek sözlerini tamamlayan Hıradağı programa destek veren Seyhan Müftüsü Hasan Hüseyin Güller’e ve tüm katılanlara teşekkürlerini ve muhabbetlerini iletti. 26 Ocak ve 2 Şubat Cumartesi günlerinde de devam edecek programlara tüm Adana’lı kardeşlerimizi davet ediyoruz diyerek sözlerini tamamladı.

Programda gençler arasında bilgi yarışması Ensar ve Muhacir takımları arasında yapıldı. Adana Eski Valisi Mustafa Büyük, Askon Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve Genç Askon Adana Şube Başkanı Ömer Feyzullah Hıradağı tarafından yarışma sonrasında katılımcılara okumayı sevdirmek adına günün anısına kitap seti hediye edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.