YÜREĞİR İlçe Müftüsü AHMET GÖZCÜ’den ASKON Başkanı ÇALIŞKAN’a Ziyaret

0

Yüreğir İlçe Müftüsü Ahmet Gözcü ve beraberindeki heyet Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan’ı ziyaret etti.

Başkan Çalışkan ziyaret için teşekkür ederek: “Ahmet Gözcü Hocamızın ziyaretinden ziyadesiyle memnun olduk. Hocamızın ve tüm din görevlilerimizin ne kadar ağır bir yük taşıdığının farkındayız. Özellikle içerisinde bulunduğumuz bu çağda bu yük katlanarak artmaktadır.” dedi.

 

ASKON Faaliyetleri hakkında da bilgi veren Çalışkan, önceki yıllarda Müftülüğün desteğiyle gençlerle, Genç ASKON Adana Şubesi tarafından “Sabah Namazında Buluşma” etkinliklerinin düzenlendiğini ve bereketli zaman dilimlerinin yaşandığını belirtti. Bu ve benzeri çalışmaları her zaman desteklediklerini belirten Çalışkan, “Din hizmetlerinin yürütülmesi hususunda ASKON Adana Şubesi olarak her zaman din görevlilerimizi desteklemeye çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Yüreğir İlçe Müftüsü Ahmet Gözcü destekleri ve misafirperverlikleri için Başkan Çalışkan’a teşekkür ederken, Yaz Kur’an kurslarının başladığını çocuklarımızın, gençlerimizin Kur’an- Kerim eğitimi alabilmeleri için tüm din görevlilerinin büyük bir gayret içerisinde çalışarak, Başta Kur’an-ı Kerim okuma olmak üzere çeşitli dini bilgilerin Yaz Kur’an Kurslarında verildiğini ifade etti.

 

Samimi bir havada gerçekleşen görüşme iyi niyet temennileriyle son buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.