Askon Heyetinden Ekonomi Toplantısı Öncesi Ziyaretler

0

11. Aylık Ekonomi Değerlendirme Toplantısı’na katılmak üzere Adana’ya gelen ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın, Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve ASKON Adana Yönetim Kurulu üyeleri ile beraber bir takım ziyaretlerde bulundular.

11. Aylık Ekonomi Değerlendirme Toplantısı’na katılmak üzere Adana’ya gelen ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın, Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve ASKON Adana Yönetim Kurulu üyeleri ile beraber Adana Valisi Sn. Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti. ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın, Adana’da gerçekleştirilecek olan toplantının gündemi ve dernek tarafından gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Adana’da yapılan “Tekstil ve Hazır Giyim” fuarında ASKON üyelerinin de içinde olduğu çeşitli stantlar ziyaret edildi.Öte yandan ziyaretler kapsamında, Kıvanç Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı ve Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, ASKON üyeleri Hamza Efendi Baklava Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çalışkan ve Beyza Piliç Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çalışkan ziyaret edilerek, yapılacak toplantı ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.