ASKON Adana Şubesi Çukurova Mobilya Dekorasyon Fuarına Katıldı

0

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Adana Şubesi, bu yıl 11. si düzenlenen Çukurova Mobilya Dekorasyon Fuarına katıldı. ASKON Standını pek çok kişi ziyaret etti.

Klasik Mobilya İskeleti üretiminde Türkiye’nin lideri olan Adana’da, Mobilya Sektörünün öncüleri bir araya geldi. 2-7 Ekim 2018 tarihleri arasında ziyaret edilebilecek fuarda katılımcı profili; ev mobilyası üreticileri ve bahçe mobilyası üreticilerinden oluştu. Bayii ve toptancılarla vatandaşlar fuara akın etti. Çukurova Mobilya Fuarı 2018, 11. Ev ve Ofis Mobilyaları, Dekorasyon, Aydınlatma, Ev Tekstili, Bahçe Mobilyaları, Ev Elektroniği ve Aksesuarları Fuarı adıyla ilan edildi. Ziyaret saatleri ise  02-06 Ekim 2018 Saat 10:00-21:00 ve 07 Ekim 2018 Saat  10:00-20:00 arası olarak duyuruldu. Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi – Çukurova / ADANA adresinde yapılan fuar, pek çok yerli ve yabancı ziyaretçiyi de ağırladı.

ASKON her yıl olduğu gibi bu yıl da fuara katılarak işadamlarına ve üyelerine yönelik faaliyetlerini fuar aracılığıyla duyurmuş oldu. ASKON Adana Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri bir ilke imza atarak bu fuarda Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirdi. Ayrıca, fuarın ilk günü ASKON Standını ziyaret edenler arasında Adana Vali Vekili Mustafa Yavuz, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe, Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç ile Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nihat Sözütek de vardı.

Fuarda, protokolün oturması için yerleştirilen, Çukurovalı mobilyacılar tarafından bir haftada imal edilen 9 metre uzunluğundaki el yapımı koltuk büyük ilgi gördü.

Farklı tasarımların yer aldığı fuarda,ağaç işleriyle yapılan dekorasyonlar, klasik ve modern mobilyalar, ve birçok ürün davetliler tarafından incelendi.

Fuar, 7 Ekim’e kadar gezilebilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi giriniz.